Seleccionar página

80% badanych przyznaje, że czuje zdenerwowanie już w drodze na spotkanie. W Chinach święto singli obchodzone jest eleven listopada i polega na zawrotnych zniżkach i promocjach na internetowe zakupy, podobnych do Black Friday czy Blue Monday. W Wielkiej Brytanii celebruje się Dzień Świadomości Singla 11 marca. W Polsce, podobnie jak we Włoszech jest to 15 lutego.

„Muszę tego spróbować, zanim umrę”. Oto największe i najbardziej skrywane fantazje erotyczne Wiele osób chce tego spróbować przynajmniej raz w życiu. “The Independent” przytacza doświadczenie 26-letniej Evy, która niedawno wybrała się na randkę przed rozpoczęciem pracy. Rejestrując się akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin strony. Regulamin

Pace Dating Na Śląsku : Sprawdź Nasze Eventy W Konkretnych Miastach: Bielsko

Jesteś osobą w wieku lat i szukasz wciąż swojej drugiej połówki? Spotkania na szybkich randkach to idealna propozycja dla każdego singla. Żeby odszukać swoją drugą połówkę na całe życie trzeba znaleźć osobę, która poza tym, że spodoba nam się wizualnie, będzie miała podobne wartości i… Miłości czasem trzeba pomóc, a takie spotkania z nieznajomymi są ku temu świetną okazją.

Spotkania singli i singielek

W sprawie kolejnego spotkania, ale za to wiernie śledzi wszystkie twoje media społecznościowe i ogląda każdą story. Co się dzieje z Twoim ciałem, gdy się zakochujesz? Okazuje się, że istnieje naukowe wytłumaczenie wszystkich symptomów, jakie wykazujemy w trakcie zakochiwania się. Wyjaśniamy, co naprawdę stoi za przypadłością zwaną powszechnie…

Rejs Dla Singli A Hundred Os

Rzadko przyznają się do tego, że czasem marzą o bliskości, rodzinie, dzieciach. Trudności w znalezieniu właściwego partnera wynikają nie tylko z naszych cech czy wyobrażeń o doskonałym partnerze, lecz także z przyczyn obiektywnych. – Zazwyczaj szukamy osób podobnych do nas, a kobiety preferują partnerów o wyższym statusie niż ich własny. Skoro mamy więcej lepiej wykształconych kobiet, jest naturalne, że nie ma dla nich partnerów spełniających te warunki – mówi Emilia Paprzycka. Tak jak kobiety szukają partnerów o wyższym niż ich własny statusie, tak mężczyźni wolą partnerki o niższym od swojego.

  • Jednakże trzeba postawić sobie pytanie, jak długo można prowadzić taki tryb życia oraz jakie mogą być tego konsekwencje w przyszłości.

Bycie singlem nie oznacza wcale siedzenia w pustym mieszkaniu z kotem na kolanach. Jeśli jesteś singlem lub singielką, chcesz poznawać nowych znajomych i… 26 kwietnia o godzinie 18.00 w księgarni Tarabuk ruszy pierwsze spotkanie dla singli pt.